25889164 M

Vyzkoušeli jste epilaci pulzním světlem?

Většina žen tráví spoustu času tím, že se snaží udržet si nohy, třísla či podpaží bez chloupků. Už vás nebaví neustále bojovat s neesteticky vypadajícími chloupky? Nyní můžete mít díky naší akční nabídce pokožku bez jediného chloupku permanentně!

Ať máte sebelepší žiletku či depilační strojek, chloupky, kterých se tolik snažíte zbavit, zase velmi rychle dorostou! Kromě toho, neustálé holení a epilace zabírají spoustu času a ničí pokožku. Čím dál vice žen a dokonce i mužů tak postupně začíná investovat do permanentní epilace problematických míst. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří se chtějí svého ochlupené zbavit nadobro, využijte naší jedinečné nabídky! Se slevou 40 % si můžete v našem salonu nechat odstranit chloupky permanentně!

Během ošetření paprsek IPL světla zničí chloupek v samotném kořínku!

Trvalé odstranění chloupků pomocí intenzivního pulzního světla (IPL) je jednou z neúčinnějších metod laserové epilace.

Vzhledem k tomu, že chloupky dorůstají postupně, zahrnuje komplexní kůra 5 ošetření. Pokud vás i po té budou nějaké chloupky trápit, 6. ošetření dostanete ZDARMA! Stačí tedy 5x až 6x zavítat do našeho salonu a na své nepříjemné ochlupení budete moci zapomenout!

Právě teď je ideální doba na laserovou epilaci. Protože, aby byla 100 % účinná, musíte ji několikrát opakovat. Samotný zákrok byste měla podstoupit každý měsíc, maximálně po 6 týdnech. Procedura se provádí na „odmaštěném“ těle a odlíčeném obličeji. Na kůži se nanáší vodivý gel, na oči dostanete ochranné brýle.

Pokud si myslíte, že po prvním sezení budete mít pokoj od chloupků nadosmrti, mýlíte se. Zákrok se musí opakovat a právě proto je teď ideální doba pro začátek. Ať jste na letní sezónu připravené.

Search